Obróbka graficzna

#

Co to jest Adobe Illustrator CC?

  • 28 lipca 2020
  • 0


Adobe Illustrator CC to oprogramowanie do grafiki wektorowej przeznaczone dla profesjonalnych grafików i artystów. Jest częścią Adobe Creative Cloud, który jest kolekcją aplikacji desktopowych i mobilnych firmy Adobe. Zbudowany z wielu narzędzi, filtrów i efektów, Adobe Illustrator jest używany przez grafików do tworzenia projektów graficznych stron internetowych, gier wideo, logo marek i materiałów promocyjnych lub mediów drukowanych. Narzędzie to, które płynnie współpracuje z grafiką wektorową, może również tworzyć projekty, ilustracje, szkice i topografię opakowań produktów, billboardów, odzieży i wizytówek.

Jako narzędzie do rysowania i edycji wektorowej, używane do wszystkich rodzajów mediów, Adobe Illustrator CC ma możliwość tworzenia dzieł sztuki z doskonałą dokładnością do piksela. Pomaga on grafikom i artystom szybciej tworzyć projekty, ponieważ oferuje wstępne ustawienia i szablony projektów, które są łatwe do wyszukania i dostępu. Ponadto, ponieważ program Adobe Illustrator jest zintegrowany z chmurą Adobe Creative Cloud, współdzielenie zasobów twórczych i projektów artystycznych między projektantami i w ramach zespołów jest łatwe.

Omówienie korzyści płynących z programu Adobe Illustrator CC

Adobe Illustrator CC jest popularny ze względu na możliwość tworzenia doskonałych projektów w pikselach. Pozwala on na tworzenie ścieżek, które są automatycznie dopasowywane do najbliższej siatki pikseli. W wyniku tego powstają ostre segmenty i wyraźne linie. Adobe Illustrator CC udostępnia funkcję "Snap to Pixel", która umożliwia użytkownikom dostosowanie funkcji "Snap to Pixel" oprogramowania do dokładnego dopasowywania grafiki do granic pikseli. Oferuje ona trzy opcje Snap to Pixel: Snap to Pixel podczas rysowania, Snap to Pixel podczas przesuwania i Snap to Pixel podczas skalowania. Dlatego też podczas rysowania, skalowania i przesuwania ścieżek i kształtów wektorowych program Adobe Illustrator CC automatycznie dopasowuje je do siatki pikseli.

Co więcej, Adobe Illustrator CC umożliwia użytkownikom dostęp do ponad 90 milionów obrazów, grafik, filmów, szablonów i innych zasobów twórczych. Te szablony i zasoby projektowe są zorganizowane w Adobe Stock, który jest giełdą i zbiorem wysokiej jakości obrazów, szablonów, grafiki, obrazów 3D i innych. Są one wbudowane w aplikacje Adobe Creative Cloud i można je pobrać w celu dodania do wbudowanych szablonów, które są dostępne bezpośrednio w Adobe Illustrator CC. Dzięki tej szerokiej kolekcji, użytkownicy będą mogli wybrać odpowiednie szablony projektowe dla swoich konkretnych projektów.

Adobe Illustrator CC oferuje również wbudowane i gotowe ustawienia wstępne. Dzięki tym ustawieniom graficy mogą rozpocząć pracę z pustymi stronami zamiast z szablonami. Mogą również dostosować szczegóły ustawień, takie jak nazwa, orientacja i liczba tablic. Jeśli chcą dostosować sposób rozmieszczenia tablic w dokumencie, Adobe Illustrator również im to umożliwia.

Adobe Illustrator CC Pozycja w naszych kategoriach
Wiedząc, że firmy mają odmienne potrzeby biznesowe, racjonalne jest unikanie wyboru kompleksowego, "idealnego" rozwiązania programowego. Mimo to, byłoby prawie niemożliwe, aby spróbować wskazać taki produkt software'owy nawet wśród markowych systemów oprogramowania. Logiczną rzeczą do zrobienia byłoby zawężenie wielu głównych funkcji, które zasługują na zbadanie, takich jak krytyczne cechy, pakiety, poziom umiejętności pracowników, wielkość firmy, itp. Następnie należy przeprowadzić dokładne badanie produktu. Przyjrzyj się niektórym z tych ewaluacji Adobe Illustrator CC i sprawdź dokładniej każdą z opcji oprogramowania na swojej krótkiej liście. Takie wszechstronne badanie produktu zapewnia, że trzymasz się z dala od nieodpowiednich aplikacji i subskrybujesz system, który oferuje wszystkie aspekty wymagane przez firmę w rozwoju biznesu.

Komentarze (0)