Obróbka graficzna

#

Co to jest Adobe Photoshop CC?

  • 12 sierpnia 2020
  • 0

Adobe Photoshop CC to oprogramowanie do edycji zdjęć, obrazów i projektów przeznaczone dla profesjonalnych projektantów, fotografów i artystów. Aplikacja do obrazowania i projektowania jest częścią usługi Adobe Creative Cloud i umożliwia użytkownikom projektowanie stron internetowych, aplikacji mobilnych, plakatów, banerów i ikon za pomocą łatwych w użyciu szablonów i intuicyjnych narzędzi. Zapewnia także profesjonalne narzędzia fotograficzne, które pomagają tworzyć i ulepszać zdjęcia, przekształcając je w niesamowite dzieła sztuki.

Ponadto program Adobe Photoshop CC umożliwia użytkownikom tworzenie i ulepszanie obrazów, ilustracji i dzieł sztuki 3D. Aplikacja oferuje unikalne wzory i efekty, a także zaawansowane pędzle, które pozwalają na tworzenie i dostosowywanie cyfrowych dzieł sztuki. Program Adobe Photoshop CC oferuje wiele unikalnych narzędzi w tej branży, między innymi zarządzanie pędzlami, wygładzanie dymu z pędzla, dostęp do zdjęć w programie Lightroom, narzędzie do tworzenia krzywych piór, symetrię farby, kontrolę maskowania kolorów i luminancji, układanie grup warstw, menu szybkiego udostępniania, zmienne czcionki i wiele innych.

Przegląd korzyści programu Adobe Photoshop CC

Dzięki nowym funkcjom pędzla program Adobe Photoshop CC oferuje użytkownikom możliwość tworzenia wyraźniejszych linii i płynniejszych pociągnięć pędzlem. Pracując z narzędziami do wygładzania pędzla, ołówka, miksera lub gumki w oprogramowaniu, będą mogli korzystać z kontroli wygładzania, która pozwala im wprowadzić wartość od 0 do 100. Im wyższa wartość zostanie wprowadzona, tym większa będzie gładkość pociągnięć pędzlem.

Ponadto, użytkownicy mają do dyspozycji trzy inteligentne tryby wygładzania uderzeń. Jeden z tych trybów nazywany jest trybem łapania uderzeń (Stroke Catch Up). W tym trybie wygładzania pociągnięć, gdy użytkownik maluje i zatrzymuje się, oprogramowanie zatrzymuje pociągnięcie do aktualnej pozycji kursora. Innym trybem jest tryb łapania pociągnięcia, w którym linia prosta jest rysowana od ostatniej pozycji malowania do punktu, w którym użytkownik zwolnił sterowanie myszą lub trzpieniem. Wreszcie, program Adobe Photoshop CC pozwala użytkownikom na łatwą zmianę kierunku ruchu za pomocą trybu Pociągnij za sznur.

Program Adobe Photoshop CC wprowadza również sposoby ochrony określonych obszarów na zdjęciach, takie jak zmiana temperatury, odcienia, ekspozycji, kontrastu i cieni. Dzięki kontrolom maskowania zakresu koloru i luminescencji będą oni mogli wybierać określone wartości koloru i luminescencji pikseli na swoich zdjęciach. W rezultacie, po dokonaniu lokalnych regulacji, zmiany zostaną zastosowane tylko do tych jasnych lub ciemnych obszarów, lub do konkretnych kolorowych części zdjęć i nie będą miały wpływu na obszary przyległe.

Tymczasem Adobe Photoshop CC umożliwia użytkownikom dostęp do zdjęć z Lightroomu z Ekranu Startowego aplikacji. Adobe Lightroom to procesor zdjęć i organizator zdjęć. Dzięki temu użytkownicy będą mogli edytować swoje zdjęcia Lightroom, które są przechowywane i synchronizowane w chmurze, nawet jeśli korzystają z urządzenia, które nie ma zainstalowanej aplikacji Adobe Lightroom.  Po zakończeniu edycji zdjęć z programu Lightroom w Photoshopie, aplikacja wyśle plik z powrotem do Adobe Lightroom i automatycznie doda go do biblioteki Lightroom Library.

Adobe Photoshop umożliwia im również szybkie udostępnianie projektów i kreacji bezpośrednio z aplikacji. Będą oni mogli udostępniać je za pomocą kilku usług i kanałów mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, OneNote, Skype i Feedback Hub.

Adobe Photoshop CC Pozycja w naszych kategoriach

Ponieważ przedsiębiorstwa mają szczególne wymagania biznesowe, jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest powstrzymanie się od zakupu jednego, uniwersalnego, "idealnego" oprogramowania. Nie trzeba dodawać, że jest to prawie niemożliwe, aby spróbować szansy na takiej aplikacji nawet wśród znanych rozwiązań programowych. Właściwą rzeczą do podjęcia powinna być krótka lista wielu istotnych aspektów, które zasługują na zbadanie, takich jak krytyczne cechy, ceny, umiejętności techniczne pracowników, wielkość firmy, itp. Następnie, należy śledzić badania produktu przez i poprzez. Następnie należy zapoznać się z tymi artykułami przeglądowymi programu Adobe Photoshop CC i szczegółowo przeanalizować każde z rozwiązań na swojej liście. Dzięki takim szczegółowym badaniom produktów można uniknąć stosowania nieodpowiednich aplikacji i zapłacić za system, który spełnia wszystkie narzędzia niezbędne do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Jeśli jesteś zainteresowany programem Adobe Photoshop CC, możesz również sprawdzić inne podkategorie oprogramowania do projektowania graficznego zebrane w naszej bazie recenzji oprogramowania B2B.

Każda firma ma swoje własne cechy charakterystyczne i może wymagać specyficznego oprogramowania do projektowania graficznego, które będzie dopasowane do wielkości firmy, rodzaju klientów i pracowników, a nawet do indywidualnej niszy, do której się odnosi. Radzimy nie liczyć na znalezienie idealnej usługi, która będzie działać dla każdej firmy, niezależnie od jej historii. Dobrym pomysłem może być przeczytanie najpierw kilku recenzji Adobe Photoshop CC Graphic Design Software i nawet wtedy należy pamiętać, co dana usługa ma zrobić dla firmy i pracowników. Czy potrzebujesz prostego i prostego rozwiązania, które będzie miało tylko podstawowe funkcje? Czy naprawdę skorzystasz z kompleksowych narzędzi wymaganych przez profesjonalistów i duże przedsiębiorstwa? Czy są jakieś specyficzne cechy, które są szczególnie praktyczne dla branży, w której pracujesz? Jeśli zadasz sobie te pytania, znacznie łatwiej będzie uzyskać solidne rozwiązanie, które będzie pasowało do Twojego budżetu.

Komentarze (0)