Komputery i technologie

#

Jak namierzyć numer telefonu: Ostateczny przewodnik

  • 23 listopada 2021
  • 0

Czy kiedykolwiek otrzymał połączenie lub numer telefonu, który chciałbyś śledzić? Jest to możliwe. Zwłaszcza w świecie pełnym niechcianych połączeń spamowych i nieznanych numerów - technologia oddaje władzę w Twoje ręce, aby sprawdzić dokładnie, skąd pochodzi połączenie, od kogo pochodzi, a następnie podjąć odpowiednie działania w zależności od powodów, czy to w biznesie, czy w życiu osobistym. Dowiedz się, jak śledzić numer telefonu z tych prostych sztuczek. Więcej znajdziesz na: https://lokalizo.pl

Jak śledzić lokalizacje numeru telefonu?

Aby uzyskać wyniki w czasie rzeczywistym, IMEI i GPS trackery połączeń mogą być używane do śledzenia lokalizacji połączenia telefonicznego. Aplikacje takie jak GPS Phone & Locate Any Phone są świetne w śledzeniu telefonów komórkowych, nawet gdy telefon nie jest podłączony do Internetu. Możesz znać współrzędne GPS numeru telefonu w ciągu kilku sekund. Można również śledzić numery telefonów przez SMS lub WhatsApp wiadomości za pośrednictwem tych aplikacji, i nie ma powodu, aby zadzwonić do kogoś i zawstydzić je, dzięki czemu czują się "śledzone".

Aplikacje te są stworzone do śledzenia ludzi, których znasz. Wspaniałą rzeczą w nich jest spokój mojego umysłu doświadczasz na wiedząc, gdzie są twoi przyjaciele i rodzina!

Jak można śledzić właściciela numeru telefonu?

Jeśli próbujesz śledzić numer telefonu poza swoją siecią społeczną, można również po prostu skorzystać z usługi internetowej, takie jak Wolny Telefon Komórkowy Lookups wprowadzając numer telefonu, który chcesz śledzić online, a następnie określenie lokalizacji właściciela telefonu. Stając się członkiem usługi pozwala na uzyskanie bardziej szczegółowego raportu na temat miejsca pobytu telefonu komórkowego.

Ważną rzeczą do odnotowania w USA jest to, że usługa, której używasz do śledzenia numerów telefonów łączy się bezpośrednio z siecią SS7 do śledzenia w czasie rzeczywistym. Sieć SS7 jest bazą danych numerów telefonów z powiązanymi danymi osobowymi, więc każde zapytanie, które Twoja usługa śledzenia numerów telefonów wysyła do sieci SS7 będzie produkować szczegóły przechowywane w odniesieniu do numeru.

Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź: Jak namierzyć telefon

Więc jeśli martwisz się o lokalizacji członków swojej rodziny, chcesz znać lokalizację swoich pracowników, znaleźć zgubiony telefon, lub chcesz śledzić podejrzane połączenie, śledzenie numeru telefonu jest tak realne, jak pokazują w filmach!

telefon

Jak śledzić numer telefonu Caller ID bez uzyskania połączenia?

Śledzenie numeru telefonu nie tylko zatrzymuje się na współrzędnych GPS, można śledzić nazwę osoby z CNAM lookup. Będziesz znać imię i nazwisko osoby dzwoniącej poprzez jej numer telefonu. Jest wysoce zalecane, aby usługa, z której korzystasz nie buforowała danych! Wiele lokalnych numerów telefonów w USA rejestruje się w bazie CNAM, więc ważne jest, aby śledzić numery telefonów w czasie rzeczywistym, w przeciwieństwie do korzystania z buforowanych danych.

CNAM lookups może również pomóc w sprawdzeniu wyniku spamu z numeru telefonu, który jest śledzony. Jeśli numer telefonu ma jakąkolwiek historię spamu związanego z nim, usługa wyświetli numer jako "spam" na telefonie. Jest to bardzo przydatne, aby uniknąć marnowania czasu na niepotrzebne połączenia, które mogą zakłócać codzienną rutynę!

Jeśli usługa CNAM używasz jest również w stanie zidentyfikować 1300 & 1800 numerów w USA, jesteś na dobrej drodze! Ważne jest, aby poszerzyć zakres wszystkich numerów telefonów, które Twoja usługa identyfikuje, więc Twoje śledzenie telefonu jest tak obszerne, jak to tylko możliwe.

Znajdowanie kont Facebook z numerami telefonów

Jest również możliwe, aby znaleźć konta Facebook z numerami telefonów, jeśli konto osoby jest podłączony do ich numeru telefonu. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać numer w pasku wyszukiwania, a wszystkie powiązane wiadomości i profile pojawią się w wynikach wyszukiwania.

Jak widać, wyniki wyszukiwania wyświetlają się wszędzie tam, gdzie numer pojawił się na Facebooku. To może być bardzo przydatne, aby wiedzieć dokładnie, kto zadzwonił do Ciebie i dlaczego, i chronić się przed wszelkiego rodzaju oszustw lub spamu połączeń. Aby uzyskać więcej informacji na temat wyszukiwania numerów telefonów na Facebooku, zapoznaj się z tą odpowiedzią społeczności.

Wspaniałą rzeczą w Facebooku jest to, że można uzyskać wgląd w profil osoby poprzez ich numer telefonu, ich zainteresowania, ich lokalizacja, ich hobby i ich sieci społecznych. Jeśli wymagane jest działanie, to upoważnia Cię do uzyskania większej ilości informacji.

Podsumowanie
Czy próbujesz śledzić własne utracone telefonu, lub jesteś szpiegiem chcąc więcej informacji na temat ukrywającego się przestępcy, istnieje wiele opcji, aby śledzić numery telefonów. Usługi wbudowane w urządzenia z systemem iOS i Android pozwalają zrobić wiele rzeczy podczas śledzenia własnego telefonu, jak odtwarzanie dźwięku, wysyłanie wiadomości lub po prostu zablokować telefon. Inne aplikacje pozwalają na śledzenie numerów telefonów, z których otrzymujesz połączenia, i dają Ci informacje na temat lokalizacji, nazwy i typu numeru telefonu, z którego otrzymałeś połączenie. Śledzenie numerów telefonów jest naprawdę dość proste! Więcej na: https://lokalizo.pl

Komentarze (0)