Komputery i technologie

#

Przewodnik po specjalizacji Tailoring w World of Warcraft TBC Classic

  • 21 lipca 2021
  • 0

Po osiągnięciu poziomu 60 i poziomu 350, możesz rozpocząć misję, aby nauczyć się jednej z trzech specjalizacji: Mooncloth Tailoring, Shadoweave Tailoring lub Spellfire Tailoring.

Pełny przewodnik znajdziesz tutaj: classic tailoring guide

1. Korzyści z specjalizacji

Każdy krawiec z wymaganą umiejętnością (350) może stworzyć Primal Mooncloth, Shadowcloth lub Spellcloth. Jednakże, jedną z korzyści każdej specjalizacji jest otrzymanie dwóch sztuk materiału z jednego zestawu materiałów.

Inną korzyścią jest to, że każda specjalizacja może stworzyć 3-częściowy zestaw ekwipunku o epickiej jakości. Receptury i części do każdego zestawu są dostępne tylko dla krawców.

2. Zadania dla specjalizacji

Trzy NPC, które rozpoczynają questy stoją prawie obok siebie w Shattrat City, więc łatwo je zauważyć.

2.1. Mooncloth Tailoring

Specjalizacji Mooncloth możesz się nauczyć po ukończeniu zadania "Becoming a Mooncloth Tailor" dla Nasmary Moonsong.

Aby wykonać to zadanie, udaj się do księżycowej kryjówki Cenarion Refuge (patrz poniższa lokalizacja), otwórz zakład Primal Mooncloth Supplies i kliknij prawym przyciskiem myszy na kwadracie Imbued Netherweave, aby utworzyć próbkę.

Księżycowe Komnaty w Outlandzie

Primal Mooncloth może być wytwarzany tylko w księżycowych obozach.

2.2. Tailoring Shadoweave

Specjalizacji Shadoweave możesz się nauczyć po wykonaniu zadania "Becoming a Shadoweave Tailor" u Andriona Darkspinnera.

Aby ukończyć quest, udaj się do Ołtarza Cieni w Dolinie Cieni (patrz lokalizacja poniżej) i użyj Kryształu Głębokich Cieni.

Ołtarz Cieni

Shadowcloth może być wykonany tylko w pobliżu Ołtarza Cieni w Shadowmoon Valley.

2.3. Zaklinanie Ognia

Specjalizacji Spellfire możesz się nauczyć poprzez ukończenie zadania "Becoming a Spellfire Tailor" dla Gidge Spellweaver .

Aby wykonać to zadanie, udaj się do dowolnego miejsca w Netherstrom i użyj przedmiotu questu Nether-wraith Beacon, zabij Furious Nether-wraith, który się pojawi, a następnie zdobądź Esencję Nether-wraith.

Spellcloth może być wykonany tylko w Netherstorm, a wykonanie go zawsze spowoduje pojawienie się rozgniewanego Nether-wraith. Upewnij się więc, że zabiłeś tego mobka, ponieważ będzie on upuszczał Mote of Fire, Mote of Mana.

3. Zmiana specjalizacji

Zmiana specjalizacji w krawiectwie jest bardzo prosta.

Wróć do miasta Shattrath i porozmawiaj z NPC, który nauczył Cię obecnej specjalizacji. Wyuczenie obecnej specjalizacji na poziomie 70 będzie kosztowało 150g, a nauczenie się nowej 20g. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych questów.

UWAGA: Uczenie się danej specjalizacji pozbawi Cię możliwości używania przedmiotów wykonanych wcześniej w ramach tej szkoły.

Komentarze (0)